Michał Bryl i Bartosz Łosiak zakończyli rywalizację w Beach Pro Tour Elite16 w Ostrawie na 1/8 finału, w którym ulegli Amerykanom Milesowi Partainowi i Andrew Beneshowi 0:2.

Oba sety były wyrównane i zakończyły się takim samym wynikiem 21:19 dla Amerykanów. Na prowadzeniu obie reprezentację zmieniały się. Polscy siatkarze plażowi przede wszystkim popełniali zbyt dużo błędów własnych. W ataku działał Bryl nie unikając przy tym pomyłek. Polacy w całym secie oddali aż dwanaście punktów swoim rywalom, a poza tym byli często blokowani przez Andrew Benesha, co zadecydowało o przegraniu otwierającej partii.

W drugim secie było podobnie. Polacy przez chwilę prowadzili 5:1, ale znów się we znaki dał im blok złożony z Benesha i Partaina. W końcówce Amerykanie wyszli na prowadzenie 18:14 i nie oddali go już. Bryl i Łosiak co prawda w tej partii oddali tylko dziesięć punktów przeciwnikom, ale to i tak wystarczyło do przegrania seta i całego meczu 0:2.