Fot: Sportnieuws.nl

Sebastian Szymański zdobył jedną z bramek dla Fenerbahce Stambuł, w wygranym 5:0 przez jego zespół spotkaniu II rundy eliminacji Ligi Konferencji przeciwko mołdawskiemu Zimbru Kiszynów.

Reprezentant Polski wyszedł w podstawowym składzie swojego zespołu, który już w jedenastej minucie wyszedł na prowadzenie po golu Ferdika Kadioglu. Trzy minuty później gospodarze podwyższyli prowadzenie po trafieniu Ryana Kenta. W drugiej połowie Edin Dżeko podwyższył prowadzenie tureckiej drużyny, a w 63. minucie debiutanckie trafienie zanotował Sebastian Szymański. Polak otrzymał podatnie od Dżeko i minął bramkarza rywali i umieścił piłkę w pustej bramce gości. Na dwie minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry wynik meczu ustalił Joshua King.