W meczu 4. kolejki Fortuna I ligi Stal Rzeszów podejmowała Arkę Gdynia. Spotkanie wygrała Arka 3:2, odnosząc pierwsze zwycięstwo w sezonie. Jednym z bohaterów gdynian został Hubert Adamczyk – strzelec gola oraz autor dwóch asyst. Dla Stali dwie jedenastki wykorzystał Bartłomiej Poczobut, jednak nie wystarczyło to do zdobyczy punktowej.

W pierwszych dziesięciu minutach Arka stworzyła dwie bramkowe okazje. Karol Czubak już w szóstej minucie zmusił do interwencji Jakuba Wrąbla. Drugi celny strzał Arki  pojawił się w 9. minucie. Na indywidualną akcję środkiem pola zdecydował się Hubert Adamczyk, oddając strzał zza pola karnego nie do obrony. Stal odpowiedziała akcją w 10. minucie po niecelnym uderzeniu zza pola karnego przy bliższym słupku.

Kolejna okazja dla Arki do strzelenia gola pojawiła się w 16. minucie. Marcel Predenkiewicz oddał niecelny strzał. Arka po strzelonym golu oddała inicjatywę dla gospodarzy. Stal miała przewagę w stałych fragmentach gry. Rzuty rożne nie przyniosły spodziewanego efektu w postaci strzelenia bramki. Przełamanie nastąpiło w 31. minucie. Faulowany w polu karnym Andreja Prokić sprawił, że jedenastkę wykorzystał Bartłomiej Poczobut.

Arka w 39. minucie wyprowadziła skuteczną kontrę. Dośrodkowanie Huberta Adamczyka w pole karne trafiło do Karola Czubaka i ten bez przyjęcia pokonał Jakuba Wrąbla. W pierwszej połowie po raz drugi Andreja Prokoić wymusił jedenastkę po tym jak został sfaulowany przez bramkarza Arki. Jedenastkę w 45. minucie pewnie wykorzystał Bartłomiej Poczobut, strzelając drugiego gola w meczu. Arka po raz trzeci wyszła na prowadzenie w 6. minucie doliczonego czasu gry pierwszej połowy. Znakomite podanie Karla Czubaka trafiło do Huberta Adamczyka, a ten zagrał do Olafa Kobackiego.

Pierwszy strzał w drugiej połowie oddali piłkarze Arki. Niecelne uderzenie w 49. minucie zaprezentował Czubak. Znakomicie w 50 minucie interweniował Paweł Lenarcik po zagraniu od Andreji Prokicia do Kacpra Sadłochy. Arka po kontrze Stali miała przewagę w rzutach rożnych, ale żadnego z nich nie wykorzystała. W 61. minucie niecelny strzał oddaje Kościelny. W 78. Jesus Diaz zostaje zablokowany po zagraniu od Bartłomieja Poczobuta. Chwilę później po raz drugi strzela niecelnie Diaz zza pola karnego. Arka odpowiedziała także strzałem zza pola karnego. Olaf Kobacki zmusił do interwencji Jakuba Wrąbla. W doliczonym czasie gry drugiej połowy Skóra trafia w słupek. Arka odniosła pierwsze zwycięstwo, a Stal na pierwszy komplet punktów czekać będzie do piątej kolejki.