Patryk Lipski strzelił gola w meczu 2. kolejki cypryjskiej ekstraklasy. Polski pomocnik na listę strzelców wpisał się w 21. minucie. Pojedynek AEK (Larnaka) z AS Ethnikós Áchnas zakończył się remisem 5:5 (4:4). Uzyskane trafienie było pierwszym polskiego pomocnika w sezonie.

Goście w krótkim odstępie czasu strzelili dwie bramki. Pierwsza z nich padła w 4. minucie. Autorem trafienia został Ilía. Dwie minuty później ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców, wykorzystując rzut karny. Goście prowadzili już 2:0. Gospodarze strzelili kontaktową bramkę w 16. minucie. Akcję gospodarzy wykończył Sol. Bramkę dla przyjezdnych na 3:1 uzyskał polski pomocnik Lipski.

Do zakończenia pierwszej połowy padły kolejne trzy bramki. Po raz drugi na listę strzelców dla gospodarzy wpisał się Sol, wykorzystując jedenastkę. Ten sam piłkarz uzyskał gola w 45. minucie. Ilia strzelił klasycznego hat-tricka dla gości. Trzeciego gola w pierwszej połowie strzelił w 45. minucie. Gospodarze do remisu doprowadzili chwilę później gdzie autorem trzeciej swojej bramki, został Sol. Sol strzelił czwartego gola w 73. minucie. Piątą bramkę dla gospodarzy uzyskał Trickovski w 30. minucie gry. Wynik spotkania został ustalony w 86. minucie. Dziesiąty gol w meczu padł w 86. minucie. Autorem trafienia został Lomotey. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:5.