Foto: zapasy.org.pl

Ciężko zaliczyć drugi dzień Mistrzostw Świata w zapasach do udanych. Cała czwórka Polaków rywalizująca w niedzielę pożegnała się z matami w Belgradzie. 

W kategorii do 70 kg. mieliśmy w repasażu Patryka Ołenczyna. Polski zapaśnik wygrał pierwszą walkę z Azerem Magomedem Khanievem 3:1, ale w drugiej poległ z Kirgistańczykiem Ernazarem Akmatalievem 3:7. Tym samym polskiemu reprezentantowi nie udało dostać się do pojedynku o brązowy medal.

W repasażu zmagał się też Robert Baran (kat. do 125 kg). Niestety i on musiał uznać wyższość rywala, a konkretniej Rosjanina Abdulla Kurbanova przegrywając z nim 1:3.

Nienajlepsze wrażenie po sobie zostawili Kamil Rybicki (kat. do 74 kg) i Michał Bielawski (kat. do 92 kg). Obaj panowie nie dali rady pokonać swoich przeciwników w pierwszej rundzie. Rybicki mierzył się z Uzbekiem Bekzodem Abdurakhmonovem (1:4), a Bielawski z jego kolegą reprezentacyjnym Rustanem Shodievem (1:3).

Dziś na macie w Serbii wystąpią: Krzysztof Bieńkowski (kat. 65 kg), Zbigniew Baranowski (kat. 97 kg), Katarzyna Krawczyk (kat. 55 kg) oraz Jowita Wrzesień (kat. 59 kg).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!