fot: pzpn.pl

W drugim spotkaniu eliminacji do mistrzostw świata futsalowa reprezentacja Polski pokonała Ukrainę 3:2.

Biało-Czerwoni do spotkania ze wschodnimi sąsiadami przystępowali po porażce z Serbią (1:2). Po trzynastu minutach przegrywali 0:2, a gole dla naszych rywali zdobywał Ihor Korsun i Ołeksandr Pediasz. Polacy odpowiedzieli trafieniem Tomasza Kriezela, a bramka samobójcza w 20. minucie Kyryła Cupyna spowodowała, że obie reprezentacje schodziły na przerwę przy remisie. W drugiej połowie gola na wagę trzech punktów dla reprezentacji Polski zdobył w 34. minucie Michał Marek.

W kolejnym spotkaniu Polacy zagrają z Belgami, którzy w drugim dzisiejszym spotkaniu zremisowali z Serbami 3:3.

Polacy po dwóch kolejkach plasują się z trzema punktami na koncie na drugiej pozycji. Awans do finałów uzyskają zwycięzcy grup, a cztery najlepsze drużyny z drugich miejsc zmierzą się w barażach.