Fot: nswiecie.pl

Jakub Piotrowski w spotkaniu pierwszej kolejki Ligi Konferencji zdobył dwie bramki i zaliczył asystę, a jego Ludogorec Razgrad pokonał 4:0 Spartaka Trnava, który w drodze do fazy grupowej wyeliminował Lecha Poznań.

Bezsprzecznie najjaśniejszą postacią wśród naszych stranierich był wczorajszego wieczoru pomocnik Ludogorca Razgrad, Jakub Piotrowski. Wychowanek Chemika Bydgoszcz praktycznie sam rozprawił się ze Słowackim Spartakiem Tranava. W 50 minucie wykorzystał dogranie Matiasa Tissery dając dwubramkowe prowadzenie swojej drużynie, a następnie, trzynaście minut później podwyższył wynik na 3:0 dzięki asyście Bernharda Tekpeteya. Dla 25- latka były to pierwsze trafienia w tych rozgrywkach.

Swój doskonały występ zawodnik pokreślił asystą jaką „poczęstował” Brazylijczyka Rwana Seco, który dzięki jego dograniu ustalił wynik spotkania na 4:0.