Adrian Benedyczak

Adrian Benedyczak strzela gola za golem na boiskach drugiej ligi włoskiej. Polski napastnik miał wydatny wpływ na wynik piłkarskiej rywalizacji w meczu AC Parmy z SSC Bari trafiając do bramki piąty raz w tym sezonie.

Gospodarze wygrali 2:1, odnosząc swoje piąte zwycięstwo w sezonie. Polski napastnik na boisku pojawił się w 74. minucie. Na powierzone zaufanie pracował jedynie siedem minut, gdyż w 81. minucie wpisał się na listę strzelców. Strzelony gol ustalił wynik meczu 7. kolejki Serie B na 2:1 dla AC Parmy.

Wcześniej bramkę strzelił dla gospodarzy Paprtipilo w 14. minucie, a dla gości trafił Nasti tuż na początku drugiej połowy.

AC Parma po wywalczeniu kompletu punktów w ligowej tabeli plasuje się na pierwszym miejscu. Po siedmiu rozegranych meczach gospodarze strzelili, najwięcej, bo 14 bramek, a pięć to dzieło polskiego napastnika. Szansa na kolejnego gola będzie już w meczu 8. kolejki, kiedy to Parma na wyjeździe zmierzy się z Cremonese.