EMMANUEL LITTLE (z piłką) fot.Karol Makowski polski-sport.com

Pojawiły się informacje o odsunięciu i zwolnieniu z zespołu jednego z zawodników beniaminka Orlen Basket Ligi. Warszawskie Dziki szybko opublikowały komunikat w sprawie Emmanuela Littla.

 

Zaczęło się od wpisu w mediach społecznościowych (który został już usunięty), że zawodnik chce się rozwijać na pozycji niskiego nie silnego skrzydłowego…

 

Oświadczenie klubu:

Po rozmowach z zawodnikiem, klub zdecydował iż nie będzie on już reprezentował naszych barw. Bezpośrednią przyczyną takiej decyzji jest niezgodność oczekiwań odnośnie roli i pozycji na boisku.

Na ten moment Emmanuel pozostaje w Warszawie, a klub wraz z agentem współpracują w poszukiwaniu dla niego nowego pracodawcy.

„Emmanuel to bez wątpliwości utalentowany zawodnik, o ogromnym potencjale” – mówi Krzysztof Szablowski, trener Dzików Warszawa. „Chce się jednak rozwijać w kierunku pozycji niskiego skrzydłowego, a nasz zespół potrzebuje obecnie gracza pod kosz. Uznaliśmy więc, że dla wspólnego dobra powinniśmy na tym etapie zakończyć naszą współpracę.”

“Żałuję, że mój czas w Dzikach dobiega końca,” mówi Emmanuel Little. “Ale to najlepsze rozwiązanie dla obu stron. Życzę powodzenia w dalszej części sezonu moim kolegom z parkietu oraz całej organizacji.”

 

Tak więc to pierwsza zmiana w składzie beniaminka OBL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!