Patryk Klimala
Foto: hbsfc.co.il

Patryk Klimala rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron z izraelskim Hapoel Beer Szewa, z powodu konfliktu zbrojnego jaki toczy się na terytorium tego państwa. 

Można było spodziewać się właśnie takiego ruchu polskiego piłkarza, po tym jak na terytorium Izraela napadła organizacja terrorystyczna Hamas. Klimala natychmiast podjął próbę ewakuacji z terenu konfliktu zbrojnego, i nie bez problemów dotarł do Polski. Rozgrywki piłkarskie w Izraelu zostały z wiadomych przyczyn zawieszone, więc 25-letni napastnik podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Hapoelem Beer Szewa. Klub nie robił mu problemów, i zgodził się na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron życząc Polakowi dalszych sukcesów.

W izraelskim zespole Patryk Klimala łącznie rozegrał dwadzieścia trzy spotkania, podczas kórych zanotował cztery gole i jedną asystę. W obecnym sezonie ligowym wybiegał na boisko czterokrotnie, przy czym raz trafił do siatki.

Najnowsze doniesienia mówią o tym, że Patryk Klimala może znaleźć zatrudnienie w Śląsku Wrocław (gdzie aktualnie trenuje) bądź w Rakowie Częstochowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!