fot: Twitter/Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak zdobył jedną z bramek dla Abha Club w wygranym 3:2 spotkaniu 12. kolejki saudyjskiej ekstraklasy przeciwko Al-Okhdood Club.

Były reprezentant Polski wyszedł w podstawowym składzie swojego zespołu i otworzył wynik spotkania uderzeniem głową. Sześć minut później goście doprowadzili do wyrównania za sprawą Andrei Burca, a w 31. minucie wyszli na prowadzenie po golu Musleha Al-Shaikha. Druga polowa należała do Abha Clu, który po godzinie gry prowadził, gdy piłkę do własnej bramki skierował Saba Kwirkwelia, a wynik meczu w 69. minucie ustalił Karl Toko-Ekambi.

Dla 33-letniego pomocnika, który rozegrał całe spotkanie, było to drugie ligowe trafienie w sezonie.

Abha Club po dwunastu kolejkach plasuje się na 12. miejscu w tabeli z 13 punktami na koncie.