Niewiele od medalu na zakończenie Pucharu Świata dzieliło Sandrę Bernal w konkurencji strzeleckiej jaką jest trap. Ostatecznie Polka uplasowała się na czwartej pozycji.

Reprezentująca WKS Śląsk Wrocław Sandra Bernal awansowała z drugiego miejsca (116 pkt) do finałowych zmagań w trapie. 24-latka w walce o medale zajęła czwartą lokatę ustrzeliwując dwadzieścia pięć punktów. Do medalu zabrakło jej czterech oczek. Zawody wygrała Włoszka Silvana Stanco (38 pkt) przed Portugalką Fatimą Galvez (37 pkt) oraz kolejną Włoszką Jessiką Rossi (29 pkt).

Za dwa dni obserwować będziemy mogli Oskara Miliwka startującego w pistolecie szybkostrzelnym, na dystansie 25 metrów. To właśnie te zawody zwieńczą ostatni, tegoroczny Puchar Świata w strzelectwie sportowym.