fot: Damian Kuziora

Kierownictwo klubu PGE Rysice poinformowało, że trwający sezon 2023/2024 będzie ostatnim okresem współpracy trenera Stephana Antigi z rzeszowskimi siatkarkami. 

Popularny niegdyś francuski siatkarz, a potem trener pracuje z rzeszowską drużyną od sezonu 2019/2020. Pierwszy trenerski kontrakt w Rzeszowie obejmował trzy sezony, ale już w trakcie trwania sezonu 2021/2022 kierownictwo Dvelopresu Rzeszów zdecydowało o przedłużeniu współpracy na kolejne dwa lata. Wszystkie dotychczasowe sezony pracy Stephana Antigi na Podkarpaciu skończyły się tytułem wicemistrzowskim. Ponadto w tym czasie siatkarki z Rzeszowa zdobyły Puchar Polski, dwukrotnie Superpuchar Polski, a w dwóch poprzednich sezonach dotarły do ćwierćfinału Ligi Mistrzyń.

Obecnie PGE Rysice Rzeszów zajmują 2. miejsce w tabeli TAURON Ligi, a na początku przyszłego roku będą się bić z Grotem Budowlanymi Łódź o udział w turnieju finałowym Pucharu Polski. Także początkiem przyszłego roku zagrają kolejne  grupowe spotkania Ligi Mistrzów. Tam mają realne szanse co najmniej na kolejny ćwierćfinał. Nic więc dziwnego, że środowisko skupione wokół Rysic jeszcze za trwającej kadencji Stephana Antigi liczy na uzupełnienie bogatej listy sukcesów. Można się tylko domyśleć, że po czterech srebrnych medalach, w rzeszowskim klubie marzą o upragnionym mistrzostwie Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!