fot: fot: Marcin Bryja/widzew.com

Nowym zawodnikiem Widzewa Łódź został Lirim Kastrati. 24-letni zawodnik związał się z zespołem PKO Ekstraklasy dwuletnim kontraktem.

24-letni zawodnik występujący na pozycji obrońcy ostatni sezon spędził w węgierskim Újpest FC, w którym rozegrał w trwającym sezonie ekstraklasy trzynaście spotkań. Kastrati w przeszłości występował w młodzieżowych zespołach AS Romy oraz Bologny.

Reprezentant Kosowa jest trzecim zawodnikiem, który w przerwie zimowej dołączył do Widzewa. Wcześniej z łódzkim zespołem kontrakty podpisali Noah Diliberto oraz Ivan Krajcírik.

Zdecydowaliśmy się na wzmocnienie rywalizacji na prawej obronie i pozyskanie na tę pozycję Lirima, który ma bardzo ciekawe CV. Uczył się grać w piłkę w renomowanej akademii, a w ostatnich latach występował w Ujpeszcie, z którym zdobył Puchar Węgier, zanotował występy w eliminacjach europejskich pucharów i jest podstawowym reprezentantem Kosowa. Liga węgierska jest przez nas obserwowana od dłuższego czasu i na tej podstawie wytypowaliśmy go do pozyskania. Jego umowa z dotychczasowym klubie dobiegała końca w tym sezonie, dlatego złożyliśmy Ujpestowi propozycję ściągnięcia Lirima na zasadzie transferu definitywnego – powiedział dla oficjalnej strony klubowej dyrektor sportowy Widzewa Łódź Tomasz Wichniarek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!