Kamil Majchrzak (ATP. 802) w półfinale tunezyjskiego turnieju M25 Hammamet 2 ITF pokonał Rumuna Filipa Cristiana Jianu (ATP. 377). Dzięki temu awansował do finału i jutro o zagra o tytuł!

Obie partie były bardzo wyrównane. Zarówno w jednej jak i drugiej o końcowym tryumfie zadecydowało jedno przełamanie po stronie Polaka. Pierwszy set zakończył się wynikiem 7:5, a drugi 6:4 dla Kamila Majchrzaka. Warto zaznaczyć, że w tunezyjskim turnieju Polak w drodze do finału stracił tylko jednego seta, a więc ciągle widać, że jego forma po powrocie rośnie.

W finale Majchrzak zmierzy się z turniejową trójką – Brytyjczykiem Jay Clarke (ATP. 398). Mecz ten jest zaplanowany na niedzielę, na godzinę 10:00. Zatem w okolicach południa powinniśmy poznać zwycięzce M25 Hammamet 2 ITF. Gorąco wierzymy, że będzie to polski tenisista!