fot: facebook/Mariusz Stępiński

Mariusz Stępiński zdobył gola dla Omonia Nikozja w zremisowanym przez jego zespół spotkaniu 25. kolejki cypryjskiej ekstraklasy z Ethnikosie Achna. Dla Stępińskiego było yo szóste ligowe trafienie w sezonie.

28-letni reprezentant Polski otworzył wynik spotkania w jedenastej minucie meczu, a trzy minuty później goście prowadzili już 2:0 po trafieniu Willy’ego Semedo. Druga część spotkania należała do zawodników gospodarzy. Pięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy gola kontaktowego zdobył Marios Ilia, a w 85. minucie punkt gospodarzą uratował Enzo Cabrera.

W drużynie Ethnikosu wystąpił Patryk Lipski, który został zmieniony w 80. minucie, a Mariusz Stępiński plac gry opuścił w 84. minucie. Omonia plasuje się na piątym miejscu w tabeli z dorobkiem 46 punktów, a Ethnikos jest dziesiaty (25 punktów).