Sporą niespodziankę sprawili zawodnicy Chrobrego Głogów, którzy na własnym stadionie pokonali w meczu 25. kolejki Fortuna 1 Ligi Wisłę Kraków 3:2.

Na pierwsze trafienie kibice zgromadzeni na stadionie w Głogowie czekali do piątej minuty doliczonego czasu gry pierwszej połowy. Wynik meczu otworzył niezawodny Szymon Sobczak, który otrzymał podanie w pole karne i płaskim uderzeniem pokonał Węglarza. Gospodarze do wyrównania doprowadzili pięć minut po rozpoczęciu drugiej części spotkania, a na listę strzelców wpisał się Szymon Bartlewicz. Siedem minut później było już 2:1 dla gospodarzy, których na prowadzenie wyprowadził Mikołaj Lebedyński, który wykorzystał rzut karny. Dobrą dyspozycję zawodnicy Chrobrego potwierdzili w siedemdziesiątej czwartej minucie, gdy wynik podwyższył Albert Zarówny. W czwartej minucie doliczonego czasu gry Dawid Szot dośrodkował w pole karny gospodarzy, a tam Szymon Sobczak zagrał głową do Alana Urygi, który zmniejszył prowadzenie gospodarzy.