Kamil Majchrzak, który powrócił na tenisowe korty po blisko miesięcznej przerwie pokonał bez większych problemów Słowaka Michała Krajciego w spotkaniu pierwszej rundy turnieju rangi ITF W25 w egipskim Szarm el-Szejk.

Rozstawiony z numerem piątym Polak nie miał problemów ze sklasyfikowanym na 1253 miejscu Słowakiem. Na tablicy wyników wynik remisowy w pierwszym secie widniał przy stanie 1:1, a od tego momentu pięć zwycięskich gemów z rzędu zaliczył Majchrzak. W drugiej partii Majchrzak ponownie miał niepodważalną przewagę i jego zwycięstwo nie było zagrożone przez chwilie. Ostatecznie wygrał drugiego seta 6:1 i awansował do drugiej rundy. W meczu o awans do ćwierćfinału zmierzy się z Ukraincem Barym Biryukovem.