W 3. kolejce eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Świata komplet punktów zgarnęli bezpośredni rywale Polaków w grupie I, czyli Węgrzy i Albania.

Węgrzy rywalizowali na wyjeździe z Andorą. Otwarcie wyniku nastąpiło w doliczonym czasie pierwszej połowy, kiedy to bramkę dla gości zdobył po dośrodkowaniu z rzutu rożnego skutecznie główkujący Fioli. Piłkę z narożnika zagrywał znany z Ekstraklasy, Nikolić. W 51. minucie były gracz Legii po raz kolejny popisał się asystą dogrywając piłkę na piąty metr, gdzie z bliskiej odległości trafienie głową zanotował Gomes. Kilka minut później sytuacji sam na sam nie zaprzepaścił Kleinheisler i Węgrzy cieszyli się prowadzeniem 3:0. W 90. minucie z rzutu wolnego w słupek uderzył Varag, lecz w odpowiednim miejscu znalazł się Nego, który wpakował piłkę do pustej bramki trafiając na 4:0. Gospodarze odpowiedzieli jednym golem. W doliczonym czasie gry bramkę z rzutu karnego zdobył Pujol. Wcześniej w polu karnym przewinił zagrywający ręką, Hangya.

Andora 1:4 Węgry

W meczu San Marino – Albania do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis. Wynik spotkania otworzył w 63. minucie uderzający głową, Manaj. Piłkę dogrywano w pole karne z prawej strony boiska. Pięć minut przed końcem bramkę na 2:0 zdobył Uzuni.

San Marino 0:2 Albania

W tabeli grupy I prowadzi Anglia, która zdobyła komplet punktów. 7 oczek mają na swoim koncie Węgrzy, którzy zajmują 2. pozycję. Polacy tuż za czołową trójką. Biało-czerwoni zgromadzili 4 oczka i tracą 2 pkt do bezpośrednia wyprzedzającej jej Albanii. Stawkę uzupełniają reprezentanci Andory i San Marino.