twitter.com/FCKrasnodar

Bardzo dobry występ Grzegorza Krychowiaka w 9. kolejce rosyjskiej ligi. Polak najpierw zanotował asystę, a następnie dołożył gola z rzutu karnego. Jego Krasnodar pokonał 3:0 Sochi.

Szybkie dwa gole

Gracze Krasnodaru znakomicie weszli w mecz, strzelając szybko aż dwie bramki. Już w 3. minucie strzelanie rozpoczął Spertsyan. Niecałe dwadzieścia minut później mieliśmy już 2:0 – bramkarza gości pokonał tym razem Cabella. Wynik meczu w 64. minucie ustalił Grzegorz Krychowiak. Polak nie pomylił się z jedenastu metrów.

Kończyli w dziewiątkę

Drużyna Polaka już od 39. minuty grała w dziesiątkę, po tym jak bezpośrednią czerwoną kartkę dostał Uros Spajić. Nie przeszkodziło to w wysokiej wygranej Krasnodaru. Warto dodać, że zespół Krychowiaka kończył mecz w dziewiątkę, gdyż w 75. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną, kartką, został ukarany Aleksandr Chernikov.