Czwartoligowa Wieczysta Kraków na własnym obiekcie gościła przedstawiciela Fortuna 1 Ligi czyli ekipę Chrobrego Głogów.

Pierwsza połowa na 0:0

W pierwszym kwadransie gry minimalną przewagę mieli gospodarze, jednak nie byli w stanie zagrozić bramce swoich rywali. W 16. minucie na bramkę Wieczystej uderzył Van der Heiden. Następnie inicjatywę ponownie przejęli gospodarze. W 24. minucie Burliga próbował dograć piłkę do Kumaha, jednak ten jej nie sięgnął. 5 minut później Majewski postarał się wyłożyć piłkę Misakowi. Akcję przerwała jednak dobra interwencja golkipera z Głogowa. W 37. minucie Kumah stanął oko w oko z Dybowski. Pojedynek ten ponownie wygrał bramkarz Chrobrego. Przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę efektownym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Majewski. Piłka po jego strzale blisko z połowy boiska uderzyła w poprzeczkę.

Wieczysta wróciła z dalekiej podróży

Chociaż to Wieczysta zaczęła drugą odsłonę od natarcia na bramkę Chrobrego, to właśnie goście zdołali skonstruować akcję, która otworzyła wynik spotkania. Ilków-Gołąb wraz z Lebedyński rozklepali defensywę krakowskiej drużyny, a następnie ten pierwszy zagrał do wbiegającego Tupaja, który to zamienił dobre dogranie na bramkę. 52. minuta i 0:1 dla Chrobrego. Goście po tym wydarzeniu cofnęli się nieco do defensywy. Wieczysta długo nie mogła wykreować sobie dogodnej sytuacji, jednak sztuka ta udała się gospodarzom w 74. minucie. Radosław Majewski popisał się dokładnym dośrodkowaniem na piąty metr. Podanie to zamknął Jakub Bąk. 5 minut później Bąk mógł ponownie wpisać się na listę strzelców. Udało mu się to jednak w 86. minucie. Tym razem po świetnej akcji zespołu zawodnik Wieczystej ponownie zamienił dośrodkowanie na bramkę. W 90. minucie goście mogli wyrównać, jednak Turski skierował piłkę tuż obok bramki.