W ramach Turnieju 8 Narodów reprezentacja Polski do lat 20 zmierzyła się na stadionie w Rzeszowie z młodą kadrą Niemiec. Ten mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Pierwsza połowa

Polacy będący gospodarzami tego starcia przejęli inicjatywę, i to oni pierwsi zaczęli atakować. Niemcy zdołali dojść do głosu dopiero w 4. minucie. Niemniej jednak w pierwszym kwadransie gry defensywa reprezentacji Niemiec miała sporo roboty. Biało-Czerwoni atakowali, jednak nie byli w stanie wykreować żadnej akcji, która zagroziłaby mocno bramce Niemców. W 24. minucie na prowadzenie mogli wyjść rywale Polaków. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego interweniował Maćkowiak i o mało nie skierował futbolówki do własnej bramki! Po tej sytuacji przyjezdni nabrali pewności siebie i zwiększyli napór na bramkę Biało-Czerwonych. Między słupkami dobrze spisywał się jednak Lotka. W końcówce doszło jeszcze do małych przepychanek, za które kartkami ukarani zostali Biegański i Messeguem.

Druga połowa

W drugiej odsłonie spotkania kibice obserwowali wyrównane starci w pierwszych minutach. W 64. minucie dobrą sytuację do objęcia prowadzenia wykreowali sobie Polacy, jednak strzał Terpiłowskiego nie znalazł drogi do bramki. Niespełna 10 minut później po strzale w poprzeczkę zadrżała natomiast bramka Biało-Czerwonych. Mecz w ostatnim kwadransie zaczął nabierać tempa, a obie ekipy szły cios za cios. Znakomite sytuacje mieli Pyrka i ponownie Terpiłowski, ale w Rzeszowie nadal utrzymywał się wynik 0:0.

Wynik końcowy i składy obu zespołów

Polska – Niemcy 0:0 (0:0)

Polska:
Lotka – Żukowski (62. Iskra), Peda, Łopata, Biegański (C), Kocyła, Zych, Piła (62. Terpiłowski), Tkocz, Maćkowiak, Struski (62. Kałuziński)