Tenis
Fot:sopotopen.com

W spotkaniu drugiej rundy turnieju w Miami Kamil Majchrzak przegrał z Hiszpanem Roberto Bautistą i pożegnał się z turniejem.

W pierwszym secie zawodnicy bardzo pewnie wygrywali gemy przy własnym podaniu, a pierwsze przełamanie nastąpiło w siódmym gemie gdy pierwszego break pointa w spotkaniu wykorzystał sklasyfikowany na 17.miejscu w rankingu ATP, Bautista. Polski tenisista w secie stracił po raz drugi gema przy własnym podaniu i przegrał pierwszego seta 6:3.

Drugi set rozpoczął się od prowadzenia 2:0 w wykonaniu Majchrzaka jednak Hiszpan już w czwartym gemie odzyskał podanie i doprowadził do wyrównania. Bautista mógł ponownie przełamać Majchrzaka w szóstym gemie jednak Polak wybronił break pointa i wygrał gema. Niestety to co udało się w szóstym gemie nie udało się w dziewiątym w którym Majchrzak przy własnej zagrywce nie potrafił zdobyć punktu i uległ wyżej sklasyfikowanemu rywalowi 6:3.