fot: Twitter.com @PogonSzczecin

W jedynym niedzielnym spotkaniu PKO Ekstraklasy Śląsk Wrocław pokonał Pogoń Szczecin 2:1, a bramkę dająca gospodarzom trzy punkty zdobył Daniel Leo Gretarsson.

Spotkanie mogło rozpocząć się dobrze dla Pogoni, która mogła wyjść na prowadzenie za sprawą Kamila Grosickiego jednak jego uderzenie okazało się minimalnie niecelne. Po niecelnym uderzeniu Grosickiego gra przeniosła się na drugą stronę boiska gdzie Dennis Jastrzebski wykorzystał podanie od partnera z zespołu i pokonał Stipicę. Odpowiedź Szczecinian była natychmiastowa jednak Biczachczajn z bliskiej odległości nie trafił w bramkę. Niewykorzystaną sytuację zawodnik Pogoni na bramkę zamienił w trzydziestej minucie gdy uderzeniem z dystansu nie dał szans na skuteczną interwencję Szromnikowi.

W drugiej czę sci spotkania bramkę na wagę trzech punktów w 55.minucie zdobył Daniel Leo Gretarsson, który uderzeniem głową umieścił piłkę w siatce.