W spotkaniu 6. kolejki walijskiej Cymru Premier The New Saints rozgromiło na wyjeździe Cardiff Metropolitan aż 7:0. Adrian Cieślewicz, skrzydłowy gości, zakończył mecz z hat-trickiem.

Po raz pierwszy Polak trafił w 33. minucie, wówczas już na 3:0. Następnie, podczas drugiej połowy, tuż przed godziną gry, na 4:0. Skompletował hat-tricka 13 minut później, kiedy to trafił na 5:0. Cieślewicz zagrał od deski do deski. Co ciekawe, były to jego pierwsze trafienia w tym sezonie.

Po okazałym zwycięstwie TNS umocnił się na pozycji lidera, mając czteropunktową przewagę nad drużyną wicelidera. Ponadto po 6 meczach dzierżą 16 oczek, strzelili 14 bramek, a stracili tylko jedną.

Bilans 31-letniego Adriana to 6 rozegranych rywalizacji, 3 zdobyte bramki i 1 zanotowana asysta.

Polak występuje w TNS od 2014 roku. Wcześniej grał na Wyspach Owczych czy w Anglii. Jeszcze w trakcie swej kariery juniorskiej trafił do Manchesteru City, w którym poprzebywał 2 lata. Na portalu Transfermarkt jest wyceniany na 100 tysięcy euro.