Według mediów trener reprezentacji Polski Czesław Michniewicz po awansie do 1/8 finału Mistrzostw Świata pozostanie na stanowisku selekcjonera Polaków. 

Portal ,,Weszło” dowiedział się, że podobno w kontrakcie Czesława Michniewicza znalazł się zapis dotyczący kontynuacji współpracy w przypadku wyjścia z grupy Biało-Czerwonych. Tak też wczoraj się stało, dzięki czemu Michniewicz ma trenować polską kadrą co najmniej do końca eliminacji Euro 2024 r.

Pogłoski dotyczące Michniewicza bywały bardzo różne. Podczas mundialu jedni mówili o wypełnieniu celu minimum jakim było wyjście z grupy po 36 latach niemocy. Inni zwracali uwagę, że co prawda udało się wyjść, ale to bardziej zasługa słabości rywali niż dobrej i przyjemnej dla oka gry reprezentacji Polski. Ostatecznie jednak jeśli wierzyć źródłom medialnym Czesław Michniewicz może być spokojny o swoją przyszłość.

Przypominamy, że kontrakt polskiego trenera miał obowiązywać do końca tego roku, gdyby żadna z zawartych w nim klauzul nie mogła wejść w życie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!