Fot: Aris Limassol

W 19. kolejce ligi cypryjskiej występujący w Aris Lemessou Karol Struski strzelił gola przeciwko AEK (Larnaka).

21-letni polski pomocnik ma powody do zadowolenia. Dziś w barwach Arisa Lemessou zaliczył w 20. minucie trafienie ligowe, które rozpoczęło strzelanie obu drużyn. Dla Polaka to już czwarty gol w tym sezonie. Zespół Polaka przegrał ostatecznie 3:4. Struski na boisku spędził 71. minut po czym został zmieniony przez Aleksandra Kokorina. W zespole Aris Lemessou przez 90. minut zagrał drugi z Polaków Mariusz Stępiński, który podobnie jak Struski złapał żółtą kartkę. Poza tym napastnik niczym więcej się nie wyróżnił. W 90. minucie został zastąpiony przez Spojlarica.

Aris Lemessou w lidze cypryjskiej zajmuje czwarte miejsce w tabeli z trzydziestoma czterema punktami na koncie.

19. kolejka ligi cypryjskiej:

AEK (Larnaka) – Áris Lemessoú 4:3 (2:2)

20′ 0:1 Karol Struski

27′ 0:2 Yannick Gomis

33′ 1:2 Omri Altman

35′ 2:2 Rafael Lopes

65′ 3:2 Omri Altman

78′ 3:3 Yannick Gomis

90+5′ 4:3 Imad Faraj