Fot: https://www.facebook.com/LegiaWarszawa

Pod znakiem zapytania stoi występ trzech podstawowych piłkarzy Legii Warszawa. Mowa o Josue, Arturze Jędrzejczyku oraz Bartoszu Kapustce. Najbliższy mecz ligowy Legioniści stoczą z Miedzią Legnica. 

Dziś na treningu Legii Warszawa na boisku nie pojawili się: Josue, Jędrzejczyk i Kapustka. Pierwszy z nich jest chory, a kolejna dwójka zmaga się z drobnymi problemami przeciążeniowymi stąd zamiast na murawę udali się do gabinetów fizjoterapeutycznych. Trener Legii – Kosta Runjanić wydaje się spokojny przed poniedziałkowym starciem z Miedzią i zapewnia, że cała trójka zdąży do tego czasu uporać się ze swoimi kłopotami.

Jest to szczególnie ważne starcie, ponieważ Legia Warszawa na osiem kolejek przed końcem PKO BP Ekstraklasy do liderującego Rakowa traci tylko sześć oczek. Legioniści więc nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów, jeśli marzą o dogonieniu częstochowian. Przy braku trzech podstawowych piłkarzy, w tym kapitana klubu oraz spotkania na wyjeździe z legniczanami, (którzy walczą o wyjście ze strefy spadkowej) mogłoby być bardzo trudne uzyskanie kompletu punktów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!