Dzisiaj swoje mecze rozgrywały młodzieżowe drużyny reprezentacji Polski w piłce nożnej. Drużyna u-16 pokonała Norwegów 3:1, a zespół u-18 przegrał ze Słowenią 0:1.

Polska U-18 – Słowenia U-18

Powiedzmy sobie szczerze, nie był to udany początek czerwcowego zgrupowania, dla reprezentacji Polski do lat osiemnastu. Polacy najpierw zremisowali ze swoimi rówieśnikami ze Słowenii 0:0, a dzisiaj ulegli im 0:1. Bramkę dla naszych rywali w 27. minucie strzelił Jaka Cuber Potocnik. Trener Wojciech Kobeszko przetestował w tym meczu 20 piłkarzy i to właśćiwie jedyny pozytyw z tego meczu. Kolejnym meczem biało-czerwonych będzie starcie z Czarnogórą. Mecz odbędzie się 17. czerwca o godzinie 10:30.

Polska U-16 – Norwegia U-16

W czasie, gdy reprezentacja Polski u18 rozgrywała mecz towarzyski ze Słowenią, ich 2 lata młodsi koledzy podejmowali rówieśników z Norwegii. Początek meczu rozpoczął się dla Polaków fatalnie. Już w 9′ bramkę dla Norwegów strzelił Sean Nilsen-Modebe. Biało-czerwoni nie dali jednak za wygraną i zdołali odrobić straty z dwubrakową nawiązką. Wynik w 87. minucie ustalił Bartosz Kriegler. Polacy w całym meczu prezentowali się dużo lepiej i pokonali Norwegów 3:1. Rewanżowy mecz między młodzieżowymi drużynami Polski i Norwegii odbędzie się w czwartek o godzinie 11:00.