Reprezentacja Polski do lat 20 pokonała Estonię 71:62 i zakończyła mistrzostwa Europy na 15. miejscu.

Stawiani w roli faworyta Biało-czerwoni rozpoczęli spotkanie bardzo nerwowo i nie potrafili dojść do klarownych sytuacji. Rywale stopniowo powiększali przewagę i po pierwszych dziesięciu minutach wygrywali 19:11.

Drugą kwartę Estończycy rozpoczęli pod dwóch celnych rzutów wolnych i prowadzenia 21:11. W pewnym momencie Biało-Czerwoni doskoczyli do rywali na trzy punkty (26:29). Niestety ostatnie minuty należały do rywali, którzy celnych rzutach schodzili na przerwę, prowadząc 37:26.

Reprezentanci Polski trzecią kwartę rozpoczęli bardzo udanie i już po 4 minutach doprowadzili do wyrównania, a po chwili po celnej trójce objęli prowadzenie. Ostatecznie po 30. minutach gry prowadzili 53:51.

W ostatniej kwarcie nasi reprezentanci powiększali stopniowo przewagę i prowadzili już 64:54. Estończycy nie byli w stanie odrobić strat i przegrali 62:71.

Polska – Estonia 71: 62 (11:19, 15:18, 27:14, 18:11)