Foto: termalica.brukbet.com

Lucas Spendlhofer został nowym piłkarzem pierwszoligowego Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Austriacki piłkarz największe doświadczenie zebrał w Sturmie Graz rozgrywając blisko 200 spotkań. Obrońca został pozyskany na zasadzie wolnego transferu i ze „Słonikami” podpisał dwuletnią umowę.

Bruk-Bet Termalika Nieciecza chce poprawić grę defensywną na zapleczu piłkarskiej ekstraklasy. W tym celu działacze sprowadzili doświadczonego austriackiego obrońcę. Lucas Spendlhofer ma za sobą grę w austriackiej Bundeslidze rozgrywając blisko 200 spotkań. Urodzony w 1993 roku piłkarz reprezentował barwy włoskich zespołów. Najbardziej może być znany z gry w Interze Mediolan oraz Ascoli Calcio czy Varese Calcio. Ostatnie mecze to regularna gra w izraelskiej lidze gdzie rozegrał 34 mecze, w których strzelił dwa gole. Austriak gra na pozycji środkowego obrońcy, a z drużyną związał się dwuletnią umową, przechodząc do drużyny na zasadzie wolnego transferu.

Termalika w dotychczasowych meczach straciła 11 bramek. Na pięć rozegranych spotkań zespół odniósł tylko jedno zwycięstwo. „Słonie” znajdują się tuż nad strefą spadkową i szybko muszą zacząć zdobywać ligowe punkty. Najbliższa ku temu okazja będzie już w meczu 6. kolejki. Na własnym stadionie 27. sierpnia zespół zmierzy się ze Zniczem Pruszków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!