Jan Zieliński i Hugo Nys

Na półfinale turniej deblowy ATP 250 w Winston-Salem zakończyli Jan Zieliński i Hugo Nys. Polak i Monakijczyk przegrali z Amerykanami Nathanielem Lammonsem & Jacksonem Withrowem.

Szczególnie w pierwszym secie do samego końca nie było wiadomo kto wygra. Żaden z duetów nie potrafił doprowadzić do przełamania. Najbliżej w trzecim gemie, a później w ósmym i dziesiątym był tego Zieliński wraz z Nysem. Ostatecznie nie udało im się wykorzystać tych szans, co zemściło się później. O końcowym wyniku tej partii musiał zadecydować tie-break. W nim lepsi okazali się Lammonsem i Withrow wygrywając 7-4.

W drugim secie doszło do przełamania w piątym gemie, ale niestety na korzyść rywali. Polak i Monakijczyk musieli odrabiać stratę podania, ale nie zdołali tego zrobić. Amerykanie zakończyli partię wynikiem 6:4 i cały mecz zwycięstwem 2:0, po godzinie i trzydziestu czterech minutach gry.