Korona Kielce pokonała Zagłębie Lubin 2:0, odnosząc tym samym pierwsze ligowe zwycięstwo w sezonie. Gole dla drużyny prowadzonej przez Kamila Kuzere zdobywali David Nono oraz Adrian Dalmaua.

Korona wyszła na prowadzenie w piętnastej minucie spotkania po golu Davida Nono, który precyzyjnym strzałem przy słupku wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Gospodarze bardzo szybko, bo już w 23. minucie podwyższyli prowadzenie. Adrian Dalmaua wykorzystał nieporozumienie obrońców Zagłębia i pokonał Szymona Weiraucha. Zagłębie od 31. minuty grała w osłabieniu po tym jak drugą żółtą kartką ukarany został Bartłomiej Kłudka.

Grający w przewadze jednego zawodnika gospodarze przeważali i atakowali na bramkę Zagłębia. Przyjezdni stworzyli zagrożenie pod bramką Korony w końcówce spotkania, gdy do dośrodkowania Mateusza Grzybka doszedł Tomasz Makowski, którego strzał z linii bramkowej wybił jeden z zawodników gospodarzy.