Resovia Rzeszów zremisowała 1:1 na własnym stadionie z Miedzią Legnica w meczu 31. kolejki Fortuna 1 Ligi. Gola dającego prowadzenie przyjezdnym zdobył Marcel Mansfeld, a do wyrównania w końcówce spotkania doprowadził Bartłomiej Wasiluk.

Na pierwszego gola kibice w Rzeszowie czekali do 66. minuty, gdy Marcel Mansfeld doszedł do piłki odbitej od poprzeczki i pewnym uderzeniem pokonał Branislava Pindrocha. W 84. minucie faul w polu karnym popełnił Andrzej Niewulis, który sprokurował rzut karny i został ukarany czerwoną kartką. Piłkę na jedenastym metrze ustawił Bartłomiej Wasiluk i pokonał Jakuba Mądrzyka. W doliczonym czasie gry piłkę meczową miał Maciej Górski, którego strzał z pola karnego kapitalnie wybronił Mądrzyk.

Resovia po 31. kolejkach z 30 punktami na koncie zajmuje 16. miejsce w tabeli, a Miedź Legnica, która zdobyła dotychczas 42 punkty, zajmuje 10. miejsce.