Cracovia Kraków w meczu 11. kolejki rywalizowała z Jagiellonią Białystok. Spotkanie wygrali goście 4:2, a bramki dla przyjezdnych strzelali: dwukrotnie Kristoffer Hansen, a po razie Bartłomiej Wdowik oraz Dominik Marczuk. Honor gospodarzy uratowali: Virgil Ghita oraz Kamil Glik.

W czasie spotkania padło łącznie sześć bramek. Strzelanie goli na stadionie, przy ulicy Kałuży, rozpoczęli już w 7. minucie piłkarze Jagiellonii Białystok. Wynik piłkarskiej rywalizacji otworzył bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego Bartłomiej Wdowik. Dla obrońcy białostockiego zespołu było to już czwarte trafienie w tym sezonie. Bramkowe konto goście poprawili dwie minuty później. Na listę strzelców wpisał się norweski pomocnik Kristoffer Hansen, wykorzystując rozegranie piłki przez Dominika Marczuka. Chwilę wcześniej na strzał zza pola karnego zdecydował się Jose Naranjo, lecz jego uderzenie obronił bramkarz Pasów.

Drugą połowę goście rozpoczęli równie udanie, co pierwszą. W 49. minucie przedłużenie rzutu wolnego Wdowika trafiło do Hansena, a ten z bliskiej odległości skierował piłkę do bramki przeciwnika. Jagiellonia Białystok prowadziła już 3:0 i nie miała dość strzelania ligowych bramek. Goście czwartego gola trafili w 55. minucie. Piłkarze Adriana Siemieńca przeprowadzili kombinacyjną akcję, po której autorem gola został Marczuk, wykorzystujący podanie od Hansena. Cracovia za wszelką cenę zamierzała strzelić honorowego gola. Gospodarze w krótkim odstępie czasu zmniejszyli rozmiary porażki. W 57. minucie Virgil Ghita – rumuński obrońca Pasów strzelił drugiego gola z rzędu w ligowych rozgrywkach. Wynik spotkania na 4:2 dla Jagiellonii ustalił doświadczony Kamil Glik, wykorzystując dośrodkowanie Astanasova z rzutu rożnego. Gospodarze byli bliscy strzelenia trzeciego gola. Juhas nie trafił jednak do bramki po zamieszaniu w polu karnym i ponownym dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry. W doliczonym czasie gry Alomerović obronił jeszcze uderzenie zza pola karnego.

Cracovia Kraków – Jagiellonia Białystok 2:4 (0:2)
Ghiță, Glik – Wdowik, Hansen x2, Marczuk

Cracovia: Madejski – Ghiță, Glik, Jugas – Rapa (75′ Bochnak), Atanasov (75′ Knap), Oshima, Jaroszyński – Rakoczy – Källman (75′ Śmiglewski), Makuch.

Jagiellonia Białystok: Alomerović – Sáček, Matysik (44′ Skrzypczak), Diéguez, Wdowik – Nené (86′ Kupisz), Romanczuk – Marczuk (66′ Nguiamba), Hansen (66′ Łaski), Naranjo – Pululu.