W ramach 4. kolejki Ligi Konferencji Europy jeszcze walczący jeszcze o bezpośredni awans do fazy pucharowej Ludogorec Razgrad podejmował lidera grupy Fenerbahce Stambuł. Gospodarze pokonali wicemistrza Turcji 2:0. Dużą cegiełkę do tego zwycięstwa dołożył Jakub Piotrowski, otwierając wynik spotkania.

Polski napastnik wystąpił od początku spotkania i już w 18. minucie dał kibicom powód do radości kiedy to potężnym uderzeniem pokonał Livakovicia.

W doliczonym czasie gry wynik meczu ustalił Rwan Seco i dał gospodarzom niezwykle cenne trzy punkty. W drużynie ze Stambułu w 63. minucie na boisku pojawił się Sebastian Szymański, który zmienił Mihę Zajca.

Przed piątą kolejką Ligi Konferencji Europy Fenerbahce z 9.punktami nadal przewodzi w grupie. Ludogorec mając 6 punktów, zajmuje trzecią lokatę.