Reprezentacja Polski do lat 20 prowadzona przez Miłosza Stępińskiego  wygrała 1:0 z Czechami w meczu 5. kolejki Elite Round. Gola dającego zwycięstwo zdobył w drugiej połowie Kacper Śmiglewski.

Biało — Czerwoni po trzech rozegranych dotychczas spotkaniach zgromadzili na koncie cztery punkty i zajmowali szóstą pozycję. Na przedostatnim siódmym miejscu z zerowym dorobkiem punktowym zajmowali gospodarze spotkania.

Po pierwszej połowie żadna z reprezentacji nie potrafiła pokonać bramkarza rywali. Piłkę w bramce Oliwiera Zycha umieścił w doliczonym czasie gry Daniel Hais, którego gol nie został uznany z powodu pozycji spalonej zawodnika Hradecu Kralove. W 51. minucie znakomitą sytuację zmarnował Lukas Penxa, który z 10 metrów uderzył nad bramką. Reprezentacja Polski objęła prowadzenie w 62. minucie po golu występującego w Cracovii Kraków Kacpra Śmiglewskiego.