Środowy wieczór przyniósł zaległe spotkanie 12. kolejki FOGO Futsal Ekstraklasy. W nim BSF ABJ Bochnia podejmowała Jagiellonię Białystok.

Spotkanie całkowicie zdominowali gospodarze. Pięć goli w pierwszej połowie ułożyło spotkanie. W drugiej połowie białostoczanie mogli jedynie próbować zmniejszyć rozmiar porażki. Uciszał ich jednak raz za razem Cabalceta, który w całym spotkaniu strzelił 4 bramki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 8:2 dla bochnian, którzy po prawie trzech tygodniach zdołali znów wygrać mecz i zrobili to w znakomitym stylu.

Dzięki temu zwycięstwu ekipa z Bochni wróciła na 8. pozycję, która na koniec sezonu jest premiowana grą w play-offach FOGO Futsal Ekstraklasy.

Jagiellonia natomiast po dwóch zwycięstwach otrzymuje srogą lekcję i nadal pozostaje w strefie spadkowej z 7 oczkami na koncie.

Cabalceta, bohater tego spotkania, awansował dzięki tym bramkom na trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców i do lidera traci tylko dwa trafienia.

11. kolejka FOGO Futsal Ekstraklasy (zaległa)

BSF ABJ Bochnia 8:2 Jagiellonia Białystok