Po pierwszym zwycięstwie na własnej hali od grudnia 2021 roku nad Barkomem Każany Lwów, zespół Enea Czarni Radom kolejne domowe starcie rozgrywał z Bogdanką LUK Lublin. Po raz kolejny jednak mecz przed własną publicznością zakończył się dla gospodarzy porażką 0:3.

Radomski zespół w mecz wszedł całkiem nieźle, bo po skutecznych atakach Meljanaca i Hofera oraz błędzie zawodnika Luku prowadzili 3:1. Przez chwilę nawet byli w stanie takie prowadzenie utrzymać, ale z każdą kolejną akcją wynik gospodarzom się coraz bardziej rozjeżdżał. Goście utrzymywali 6/7 punktów przewagi przez niemal cały czas i pod praktycznie każdym względem prezentowali się lepiej. W samej końcówce jednak zrobiło się gorąco i po zmarnowaniu 4. piłek setowych przez siatkarzy z Lublina sprawy w swoje ręce wziął Damian Schulz i rzutem na taśmę udało się gościom zwyciężyć 25:23.

Po pewnych perturbacjach w pierwszej partii, drugi set przebiegał już tak, jak się można było tego spodziewać. Pod pełną kontrolą siatkarzy Bogdanki Luk Lublin. W ataku popis dawał Damian Schulz pospołu z Jakubem Wachnikiem. Set skończył się po błędzie serwisowym Igora Gnieckiego. Goście triumfowali 25:22

Trzeci set był zdecydowanie najbardziej wyrównany. Na półmetku to zawodnicy Bogdanki zdołali odskoczyć na cztery punkty. Następnie gra toczyła się punkt za punkt. Gospodarze za sprawą asa serwisowego Igora Gnieckiego zbliżyli się w końcówce do gości na 1 punkt (22:23), ale siatkarze z Lublina zołali otrząsnąc się z tego letargu. Z ataku przyłożył Damian Schulz, który skończył mecz i odebrał w pełni zasłużoną statuetkę MVP. Siatkarze z Lublina wygrali 25:23, a cały mecz 3:0.