Foto: piast-gliwice.eu

Zarząd Piasta dopiął swego i sprowadził do Gliwic 28-letniego napastnika Fabiana Piaseckiego. Do tej pory związany był on z innym ekstraklasowym zespołem – Rakowem Częstochowa. 

”Medaliki” sprzedały swojego piłkarza na zasadzie transferu definitywnego. Piasecki z nowym klubem podpisał kontrakt obowiązujący do 31 grudnia 2026 r. z możliwością przedłużenia go o kolejny rok.

Piasecki podczas swojej kariery miał okazję grać dla: Rakowa Częstochowa, Śląska Wrocław, Stali Mielec, Zagłębia Sosnowiec czy Miedzi Legnica. Łącznie w PKO BP Ekstraklasie nazbierał sto dwadzieścia osiem występów, podczas których strzelił osiemnaście goli i zanotował piętnaście asyst. W bieżącym sezonie w barwach ”Medalików” wybiegał na boisko czternaście razy.

Po parafowaniu umowy z Piastem Gliwice Piasecki zabrał głos: ,,Cieszę się, że wszystkie szczegóły zostały dograne i mogę dołączyć do drużyny. Nie mogę doczekać się pierwszych treningów, meczów, a także bramek dla Niebiesko-Czerwonych”.

Dodał też: ,,Chciałbym strzelić, jak najwięcej goli i dorzucić trochę asyst, aby dać Piastowi jeszcze więcej zwycięstw. Przede wszystkim chcę pomagać drużynie. Ten zespół ma ogromny potencjał i zasługuje na dużo wyższe miejsce w tabeli. Myślę, że jesteśmy w stanie zbliżyć się do czołówki i osiągnąć dobry wynik w pucharze”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!