King wygrywa z Krajową Grupą Spożywczą Arka Gdynia 91:73 w Szczecinie. Dla gospodarzy jest to 12 zwycięstwo w Orlen Basket Lidze. Bardzo dobre spotkanie rozegrali Andrzej Mazurczak – 15 punktów, 11 asyst i Zac Cuthbertson – 23 punkty, sześć zbiórek.

Spotkanie zainaugurował Seth Leday z Arki, który zdobył sześć punktów z rzędu dla swojego zespołu. Szybko odpowiedzieli mu Cuthbertson i Morris Udeze, tym samym doprowadzając do prowadzenia 7:6. Mimo to goście, za sprawą m.in. Grzegorza Kamińskiego i Stefana Kenića, odskoczyli na cztery punkty. Swoje dołożyli również Andrzej Pluta i Leday, co pozwoliło im na zwiększenie przewagi do dziewięciu punktów. King za to zaliczył serię ośmiu punktów z rzędu i przegrywał już tylko jednym punktem. Jednak w ostatnich sześciu sekundach kwarty, Kenić trafił za dwa i drużyna z Gdyni prowadziła 29:26.

Adrian Bogucki rozpoczął drugą kwartę, celnym rzutem za dwa. Lecz duet Darryl Woodson i Filip Matczak, swoimi celnymi akcjami, zmniejszyli stratę zespołu ze Szczecina, do jednego punktu. Szybko zareagowali jednak Bogucki i Kacper Gordon, oddalając się od rywala na pięć oczek. Podopieczni trenera Miłoszewskiego mimo to nie odpuszczali i serią sześciu punktów z rzędu, wyszli na prowadzenie jednym punktem. Goście także nie dawali za wygraną i szybko dogonili przeciwnika, dzięki wykorzystanym rzutom osobistym przez Bryce’a Alforda i Kenića. Skutkiem tego było prowadzenie ich drużyny, dwoma punktami.

Po przerwie gospodarze zaliczyli serię dziesięciu punktów z rzędu, a dwie trójki trafił Woodson, doprowadzając do wyniku 54:46 dla jego drużyny. Przełamania dokonał Leday, ale był w stanie zdobyć tylko jeden punkt. King za to zdobył kolejne pięć punktów z rzędu i prowadził już 12. Stratę Arki próbowali zmniejszyć Leday i Bogucki, ale było to za mało dla rozpędzonego rywala.

Czwartą kwartę otworzył Alford za trzy punkty. Natomiast Przemysław Żołnierewicz i Woodson, zdobyli w sumie pięć i ich drużyna prowadziła 13 punktami. Dogonić rywala próbowali Bogucki i Kamiński, ale strata nadal wynosiła osiem punktów. Dodatkowo Udeze i Woodson dorzucili kolejne zdobycze punktowe, a zespół ze Szczecina powiększył przewagę do 14 oczek. Sytuację zespołu z Gdyni, próbowali poprawić Leday i Adam Hrycaniuk. Jednak to nie wystarczyło, aby pokonać mistrza Polski. Ostatecznie gospodarze wygrali różnicą 18 punktów.

King Szczecin – Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia: 91:73 (26:29,18:17,21:8,26:19)

King Szczecin: Cuthbertson 23, Woodson 18, Mazurczak 15, Udeze 15, Matczak 8, Nowakowski 5, Meier 3, Żołnierewicz 2, Borowski 2, Żmudzki 0

Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia: Leday 18, Bogucki 14, Kenić 12, Kamiński 10, Pluta 6, Alford 6, Gordon 5, Hrycaniuk 2, Marchewka 0, Wilczek 0