Reprezentacja Polski do lat 17 rozgrywała drugie spotkanie w ramach eliminacji Mistrzostw Europy z Białorusią. Mecz zakończył się zwycięstwem rywali zza wschodniej granicy po bramce Matsvei Bakhno.

Polska spadła na trzecie miejsce w swojej grupie. Pierwsi wynik meczu otworzyli piłkarze zza wschodniej granicy. Bramkę na 1:0 już w szóstej minucie strzelił Matsvei Bakhno. Do zakończenia pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. Gospodarze otrzymali jedną żółtą kartką, którą został ukarany Przyborek. Biało-czerwoni do remisu mogli doprowadzić w 42. minucie. Po uderzeniu Dziewiatowskiego głową piłka zatrzymała się na poprzeczce białoruskiej bramki.

W drugiej połowie rezultat meczu się nie zmienił, choć biało-czerwoni stworzyli kilka bramkowych okazji. Najlepsza z nich miała miejsce w doliczonym czasie gry, kiedy to Jakóbczyk uderzył prawą nogą, lecz przyjezdnych po raz kolejny uratowała poprzeczka.