Wypożyczony do belgijskiego KAS Eupen zdobył swojego pierwszego gola w lidze belgijskiej, a jego zespół przegrał z Royal Charleroi 1:2 w meczu 34. kolejki belgijskiej ekstraklasy.

Były młodzieżowy reprezentant Polski, który w lipcu doznał kontuzji kolana, zagra swój czwarty mecz po kontuzji. Drużyna polskiego napastnika po pierwszej połowie przegrywała 0:2 po golach Antoine Berniera oraz Oday’a Dabbagha. Wypożyczony z niemieckiego VfL Wolfsburg zawodnik na listę strzelców wpisał się w 86. minucie, gdy wykorzystał podanie od Victora Palssona i pewnym uderzeniem z pola karnego pokonał Herve Koffiego.

Eupen zajmuje przedostatnie miejsce w grupie spadkowej, a do miejsca dającego utrzymanie traci pięć punktów.