Foto: Paweł Bejnarowicz / ZPRP

Złe informacje napływają ze zgrupowania polskiej reprezentacji piłkarek ręcznych. Nasza podstawowa środkowa Karolina Kochaniak-Sala została poważnie kontuzjowana i prawdopodobnie dla niej sezon  reprezentacyjny jak i ligowy już się zakończył. 

Występująca na co dzień w KGHM MKS Zagłębiu Lubin środkowa zerwała więzadła krzyżowe tylne w prawym kolanie. Do jej kontuzji prawdopodobnie doszło podczas meczów reprezentacji Polski z Kosowem w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy. Polka łącznie w obu spotkania trafiła sześciokrotnie do bramki, co okupiła jak się okazuje urazem.

Dla polskiej reprezentacji to duży cios, bo Karolina Kochaniak-Sala to podstawowa szczypiornistka polskiej drużyny. Ważna jest również dla swojego klubu. Jeśli informację tę potwierdzą się to Polkę czeka przerwa do końca tego sezonu. Zanim się to stanie to Kochaniak-Sala przejdzie zabieg rekonstrukcji, a później długą rehabilitację. Bardzo możliwe, że polskiej reprezentantki nie zobaczymy do końca tego roku. Pod dużym znakiem zapytania stoi jej występ w mistrzostwach Europy na przełomie listopada i grudnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!