Martia Kramer wygrała niedzielne zawody z cyklu PŚ w Titisee-Neustadt. Pucharowe punkty zdobyła Anna Twardosz.

Austriaczka uzyskała 137,5 i 135 metrów, co dało jej zwycięstwo z notą 265,7 pkt. 2,2 pkt mniej zgromadziła Sara Takanashi (136,5 m; 134,5 m), która uplasowała się na 2. lokacie. Czołową trójkę uzupełniła Silje Opseth.

W konkursie głównym wzięły udział trzy Polki, które przebrnęły przez kwalifikacje. Najlepszą w sesji eliminacyjnej była Anna Twardosz, która po skoku na 120,5 metra uplasowała się 26. pozycji.

W konkursie Twardosz potwierdziła swoją formę. 113 metrów dały jej 25. miejsce i awans do finału. 35. była Kinga Rajda, zaś 38. zajęła Nicole Konderla.

W drugiej rundzie Twardosz lądowała 2 metry dalej, lecz w klasyfikacji spadła o jedno pozycję tracąc do najlepszej 85 pkt.