fot. facebook.com/PolskiZwiazekNarciarski/

Polski Związek Narciarski poinformował, że Kamil Stoch do sezonu 2024/2025 w skokach narciarskich będzie przygotowywał się indywidualne. Na razie nieznany jest szkoleniowiec, z którym współpracę, poza kadrą podejmie skoczek z Zębu. W przeszłości takie rozwiązanie zastosował chociażby Adam Małysz. 

PZN zapewnił, że zapewni polskiemu mistrzowi olimpijskiemu warunki do realizacji indywidualnego treningu ze szkoleniowcem, który będzie skupiał się stricte na jego osobie.

W komunikacie wydanym przez Polski Związek Narciarski czytamy, że Stoch poprosił o organizację indywidualnych przygotowań do przyszłego sezonu, i, że Związek wyraził chęć dostosowania się do tej prośby. Argumentacja głównie opiera się na dobrej woli oraz na  sukcesach, których Stoch w całej swojej karierze odnosił wiele. PZN zapewnił, że musi szczegółowo omówić tę decyzję i znaleźć jak najlepsze rozwiązanie. Gdy się to stanie związek poinformuje opinię publiczną.

Aktualnie nie wiadomo kto zostanie indywidualnym trenerem Stocha. Najwięcej mówi się o Michale Doleżalu, ale zarówno związek jak i sam Kamil Stoch nie komentują tego. Zatem pozostaje czekać na oficjalne ogłoszenia nazwiska, pod którym formę budować będzie polski medalista olimpijski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!