W drugim meczu ćwierćfinałowym Tauron Ligi zmierzyły się ponownie Legionovia Legionowo z Radomką Radom. Górą były siatkarki z Radomia, które wygrały 3:1.

Na początku spotkania to Legionovia Legionowo dominowała. Radomianki miały duże kłopoty. Bardzo słabo wyglądały przede wszystkim w ataku, gdzie nie kończyły większości piłek. Dopiero końcówka pierwszego seta przyniosła przełamanie. Mimo dziewięciopunktowego prowadzenia Legionovi, dziewczyny z Radomia się nie poddały i odrobiły gigantyczne straty doprowadzając do remisu 22:22. Później gra toczyła się na przewagi. Ostatecznie to Radomka Radom wygrała go 31:29.

W drugim secie na prowadzeniu znajdowały się gospodynie meczu (Legionovia Legionowo), najpierw 9:5, a później 16:14. Chwilę potem do odrabiania strat podobnie jak w pierwszym secie znowu wzięły się siatkarki z Radomia. Doprowadziły do remisu 17:17. Końcówka seta rozgrywała się punkt za punkt, ale górą ponownie była Radomka Radom, która zwyciężyła 25:23.

Set trzeci był inny od dwóch pozostałych. Tym razem to Radomka Radom rozpoczęła lepiej, a Legionovia Legionowo musiała gonić wynik. To udało się zrobić gospodynią już w połowie seta doprowadzając do przewagi trzypunktowej. Siatkarki tej przewagi już nie wypuściły do końca seta i nareszcie udało im się go wygrać 25:20.

W ostatniej partii gospodynie natchnięte dobrym wynikiem poprzedniego seta rzuciły się do ataku. Ich animusz został szybko ostudzony przez siatkarki z Radomki Radom. As serwisowy Any Bjelicy spowodował, że na tablicy wyników było już 15:12 dla dziewczyn z Radomia. Siatkarki z Legionowa popełniały sporo błędów i nie dały rady odrobić strat. Set zakończył się wynikiem 17:25 dla Radomki Radom.

O tym kto zagra w półfinale Tauron Ligi zdecyduje trzeci mecz, który zostanie rozegrany w Radomiu.

DPD IŁCapital Legionovia Legionowo vs E.Leclerc Moya Radomka Radom 1:3 (29:31; 23:25; 25:20; 17:25)

Legionovia: Julie Oliveira Souza, Jessica Rivero Marin, Maja Tokarska, Alicja Grabka, Olivia Różański, Shelly Stafford, Izabela Lemańczyk, Klaudia Kulig, Diana Dąbrowska, Marta Matejko, Daria Szczyrba, Paulina Majkowska.

Radomka: Samara Rodrigues De Almeida, Izabela Bałucka, Bruna Honorio Marques, Ana Bjelica, Justyna Łukasik, Katarzyna Skorupa, Agata Witkowska, Andressa Picussa, Renata Biała, Kornelia Moskwa, Julia Twardowska.