Premier League

Jan Bednarek – 90 minut dla Southampton w przegranym meczu z Chelsea (3:1)

Mateusz Klich – 90 minut dla Leeds w wygranym meczu z Watford (1:0)

Jakub Moder – 77 minut dla Brighton w zremisowanym meczu z Arsenalem (0:0)

Łukasz Fabiański (b) – 90 minut dla West Ham w przegranym meczu z Brentford (1:2)

Championship

Michał Helik – 90 minut dla Barnsley w przegranym meczu z Millwall (0:1)

Bartosz Białkowski (b) – 90 minut i czyste konto dla Milwall w wygranym meczu z Barnsley (0:1)

Francja

Ligue 1

Przemysław Frankowski – 90 minut dla Lens w wygranym meczu z Reims (2:0)

Arkadiusz Milik – 45 minut dla Olimpique Marsylia w przegranym meczu z Lille (2:0)

Niemcy

Bundesliga

Robert Gumny i Rafał Gikiewicz (b)- 90 minut dla Augsburga w przegranym meczu z Borussią Dortmund (2:1)

Krzysztof Piątek – 45 minut i gol dla Herty Berlin w przegranym meczu z SC Freiburg (1:2)

Dennis Jastrzembski – 33 minut i żółta kartka dla Herty Berlin w przegranym meczu z SC Freiburg (1:2)

Robert Lewandowski – 90 minut i asysta w przegranym meczu z Eintrachtem Frankfurt  (1:2)

2.Bundesliga

Jakub Piotrowski – 59 minut dla Fortuny Dusseldorf w przegranym meczu z Paderborn (2:3)

Marcin Kamiński – 90 minut dla Schalke 04 w wygranym meczu z Ingolstadt (3:0)

Adrian Stanilewicz – 12 minut dla Darmstadt  w wygranym meczu z Sandhausen (1:6)

Adam Dzwigala – 4 minuty dla St, Pauli w wygranym meczu z Dresden (3:0)

Włochy

Serie A

Paweł Jaroszyński – 10 minut dla Salernitany w wygranym meczu z Genoą (1:0)

Karol Linetty – 26 minut dla Torino w przegranym meczu z Juventusem (0:1)

Wojciech Szczęsny (b)- 90 minut i czyste konto dla Juventusu w wygranym meczu z Torino (0:1)

Łukasz Skorupski (b)- 90 minut i czyste konto dla Bologni w wygranym meczu z Lazio (3:0)

Bartosz Bereszyński – 90 minut i żółta kartka dla Sampdori w zremisowanym meczu z Udinese (3:3)

Paweł Dawidowicz – 90 minut dla Verony w wygranym meczu ze Spezia (4:0)

Szymon Żurkowski – 45 minut dla Empoli w przegranym meczu z Romą (2:0)

Nicola Zalewski – 1 minuta dla AS Romy w wygranym meczu z Empoli (2:0)

Bartłomiej Drągowski (b) – 90 minut dla Fiorentiny w przegranym meczu z Napoli (1:2)

Piotr Zieliński – 56 minut i asysta dla Napoli w wygranym meczu z Fiorentiną (1:2)

Serie B

Przemysław Szyminski – 90 minut dla Frosinone w przegranym meczu z Cittadella (0:1)

Thiago Cionek – 90 minut i gol samobójczy dla Regginy w przegranym meczu z Pisą (2:0)

Filip Jagiełło – 59 minut dla Brescii w przegranym meczu z Como (2:4)

Dania

Dawid Kurminowski – 21 minut dla Aarhus w przegranym meczu z Midtjylland (4:0)

Kamil Grabara (b)- 90 minut dla Kopenhagi w zremisowanym meczu z Viborg (1:1)

Grecja

Damian Szymański – 24 minut dla AEK w wygranym meczu z Panetolikosem (1:3)

Karol Świderski – 71 minut i gol dla PAOK w wygranym meczu z OFI Crete (1:3)

Japonia

Jakub Słowik (b) – 90 minut dla Vegalt Sendai w zremisowanym meczu z Kashiwa (1:1)

Jakub Świerczok – 51 minut dla Nagoya w przegranym meczu z Hiroshima (1:0)

Rosja

Sebastian Szymański – 90 minut dla Dynamo Moskwa w przegranym meczu z Samarą (0:1)

Grzegorz Krychowiak – 90 minut dla Krasnodaru w zremisowanym meczu z CSKA Moskwa (0:0)

Rafał Augustyniak – 90 minut dla URAL w wygranym meczu z UFA (0:1)

Stany Zjednoczone

Przemysław Tytoń (b)- 90 minut dla Cincinnati w przegranym meczu z NY Red Bulls (0:1)

Patryk Klimala – 77 minut dla NY Red Bulls w wygranym meczu z Cincinnati (0:1)

Kacper Przybyłko – 90 minut i asysta dla Philadelphia Union w wygranym meczu z Columbus Crew (3:0)

Jarosław Niezgoda – 9 minut i gol dla Portland Timbers w wygranym meczu z Inter Miami (1:0)

Turcja

Konrad Michalak – 10 minut dla Konyasporu w zremisowanym meczu z Alanyasporem 1:1

Mateusz Lis (b) – 90 minut dla Altay w przegranym meczu z Gaziantep (4:1)

Wyspy Owcze

Łukasz Cieslewicz – 90 minut dla Toftir w przegranym meczu z 07 Vestur Sorvagur (1:2)

Chris Jastrzembski – 90 minut i żółta kartka dla Toftir w przegranym meczu z 07 Vestur Sorvagur (1:2)

Inne

Węgry – Lukas Klemenz – 90 minut i gol dla Honved w wygranym meczu z Kisvarad (2:1)

Cypr – Mariusz Stępiński – 90 minut i gol dla Aris w wygranym meczu z Achnas (0:3)

Szkocja – Maksymiliana Stryjek (b)- 90 minut dla Livingston w przegranym meczu z St.Mirren (0:1)

Hiszpania – Mateusz Bogusz – 90 minut dla UD Ibiza w przegranym meczu z Eibar (3:1)

Czechy – Kacper Zych – 16 minut dla MFK Kavina w przegranym meczu z Mlada Boleslaw (0:1)

Kazachstan – Peter Gzhelchak – 75 minut i dwa gole dla Atyrau w zremisowanym meczu z Taraz (2:2)

Słowacja – Daniel Ściślak – 64 minuty na FK Pohronie w przegranym meczu ze Slovanem Bratysława (5:1)

Ukraina – Tomasz Kędziora – 85 minut dla Dynama Kijów w zremisowanym meczu z Szchtarem Donieck (0:0)