Grzegorz Krychowiak strzelił gola, a jego FK Krasnodar wygrał wyjazdowy mecz 12. kolejki rosyjskiej Priemjer-Liga. Dla ekipy z Krasnodaru to szósta wygrana w sezonie.

FK Krasnodar rywalizowało na wyjeździe z FK Niżny Nowogród. Wynik spotkania został otworzony już w 5. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę w siatce umieścił Grzegorz Krychowiak.

Kolejnych trafień doczekaliśmy się w drugiej połowie. W 56. minucie kontrę nieudanie rozegranym rzucie rożnym przez gospodarzy przeprowadzili goście. Decydującym okazało się podanie Krychowiaka w pole karne, które na gola zamienił w sytuacji sam na sam Eduard Spiercian. Ostatecznie FK Krasnodar wygrywa 4:1, dzięki czemu zapisuje do swojego dorobku kolejne 3 pkt. Tym samym ekipa, w której gra Grzegorz Krychowiak ma już 21 pkt.

Dzisiejsze trafienie było dla Krychowiaka trzecim w sezonie.