W meczu 18. kolejki Fortuny I Ligi w Niepołomicach odbył się mecz pomiędzy Puszczą Niepołomice, a GKS Jastrzębie. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem 0:0.

W pierwszej połowie to gospodarze dominowali oddając kolejne strzały na bramkę GKS Jastrzębie i zyskując rzuty rożne. Mimo ta żaden z ich strzałów nie był na tyle skuteczny, żeby pokonać golkipera gości.

Po przerwie nic się nie zmieniło, nadal Puszcza Niepołomice nie mogła strzelić gola swoim rywalom, a GKS Jastrzębie nie potrafiło zupełnie zagrozić bramce Puszczy. To sprawiło, że wynik spotkania nie zmienił się od początku do samego końca pozostając bezbramkowym.

Po tym spotkaniu Puszcza Niepołomice zajmuje 15. miejsce, a GKS Jastrzębie 16. w tabeli Fortuny I Ligi.

Puszcza Niepołomice vs GKS Jastrzębie 0:0

Puszcza Niepołomice: Kobylak, Hladik, Dytiatjew, Mroziński (13′ Pięczek), Cikos, Wojcinowicz, Stępień, Tomalski, Boguski (68′ Bartosz), S. Górski (68′ Cichoń), Kobusiński.
GKS Jastrzębie: Pawełek, Borkała, Słodowy, Bojdys, Zalewski (77′ Witkowski), Gajda (68′ Łukasik), Handzlik, Kuczałek, Jadach (68′ Ali), Niewiadomski, Rumin.